معرفی شرکت آوگان


شرکت فنی مهندسی آوگان بر پایه استفاده از دانش فنی داخلی و با هدف ارتقای راندمان بهره برداری، کاهش نیروی انسانی و ارتقای سطح زیست محیطی مراکز صنعتی در سال ۱۳۹۴ تاسیس گردید. مهمترین هدف این شرکت معرفی راهکارهایی به منظور افزایش ایمنی در محیط کار برای کارگران و نیز افزایش بهره‌وری و دقت در خطوط تولید می‌باشد که در واقع نیازهای هر دو طیف کارگران و کارفرمایان را شامل می‌شود. این امر از طریق مکانیزاسیون خطوط تولید و با استفاده از دانش به روز مهندسی در طراحی، ساخت و اجرا قابل دستیابی می‌باشد.

 

مکانیزه کردن خط تولید. چرا؟

مکانیزاسیون خطوط تولید افزایش تولید و بهره‌وری آن را در پی خواهد داشت. علاوه بر این، مکانیزاسیون خطوط تولید مخاطرات تولید را برای نیروی انسانی به حداقل می‌رساند. انجام فرآیندهای تولیدی با استفاده از نیروهای انسانی علاوه بر آن که ممکن است برای کارگران دارای خطرات متعددی همراه باشد، خطاهای فراوانی نیز ممکن است در طول فرآیند تولید رخ دهد. مکانیزه کردن فرآیند این مشکلات را تا حد بسیار خوبی کاهش می‌دهد. ضمن اینکه مکانیزه کردن فرآیند کنترل و پایش آنرا نیز بسیار آسانتر می‌نماید. تولید محصول با اجرای فرآیند تولید به صورت سنتی نمی‌تواند به ظرفیت بالا برسد. مکانیزه شدن فرآیند این امکان را به تولید کننده می‌دهد که بتواند به ظرفیت تولید بالا و به تبع آن کاهش هزینه تمام شده دست یابد.

 

به روز کردن روش‌های تولید و افزایش مکانیزاسیون در تولید، براساس طراحی و ساخت تجهیزات و خطوط تولید بهینه با تکنولوژی روز می باشد. به همین دلیل، وجود افراد متخصص و آگاه در این کسب و کار از نیازهای اساسی می باشد. اعضای شرکت آوگان، از دانش و آگاهی بالایی در زمینه طراحی برخودار بوده و آشنا به فناوری های روز دنیا می‌باشند. استفاده از تخصص‌های مختلف در شرکت آوگان، یکی دیگر از مزیت های بزرگ جهت معرفی محصولات جامع‌­تر و با کیفیت بالاتر از جانب این شرکت می باشد.